NFShmooze!

Nieoficjalne Forum Shmooze.


#1 2012-01-20 17:54:44

 Bleach

Administrator Forum!

Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Minęło tyle cholernego* czasu.

Już na początku postu piszę że ,,cholernego'' tj. ,,cholernie, cholera'' to nie jest przekleństwo A jeśli uważacie że jest, to bardzo przepraszam. Aczkolwiek wg mnie, jest to normalne słowo. U mnie w szkole nauczyciele na lekcjach się czasem tak wyrażają, tzn. mówią ,,te cholerne samochody!''.
| I was never really into music til, I was about nine years old. |

Cześć, siema!

Powracamy do Was w zupełnie w innym stylu, co prawda - mało nas tutaj jest, ale zupełnie nam to nie przeszkadza, gdyż jesteśmy zintegrowaną grupą, która lubi pisać to co lubi, bez względu na to, czy inni myślą coś innego.  Jesteśmy szczerzy do bólu, a to dobrze, bo my NFSHMOOZE nie lubimy tak zwanych w dwudziestym pierwszym wieku lizusów.

Co się zmieniło? Zupełnie wszystko. Wygląd strony. Zupełnie estetyczniej, prawda? No, oczywiście byłoby o wiele lepiej, gdyby nie było tych reklam, ale jakoś to zniesiemy.

Mamy przykrą wiadomość, jeden użytkownik odszedł z naszego portalu a także już od ok. roku z portalu Shmooze (jeżeli kiedyś to przeczytasz, to wiedz, że Cię teraz pozdrawiam). Wiadomo kto? Jeśli nie, to trudno - proszę się ogarnąć na forum i dowiedzieć się: taka rada (;

Kora - teraz MissMurder - Einstein w płci żeńskiej, miła i pomocna, czasem wredna *tak o sobie mówi, ale my wiemy, że wcale tak nie jest..*. Nie lubi osób, dla których ważny jest tylko komputer i internet. Tak zwani ,,no-life''. Słucha muzyki ska, rock, alternatywy, reggae i czasem popu, metalu czy też punku. Lubi czytać, pisać na fejsie, lub twitterze. Interesuję się modą, a także stylem pewnej dziewczyny, co prowadzi szafiarskiego bloga (le-happy.com), autorka ma na imię Lua.

ZuzaxD - teraz Bleach - Miła, pomocna, lubi prowadzić blogi i inne strony internetowe (:

Ja i Panna Zabójczyni (or what?) sobie to przemyślałyśmy, i poświęciłyśmy godzinkę na twitterze na rozmowę dotyczącą tego forum. I tak o to jesteśmy, i zostaniemy, przynajmniej tak myślimy - na dłużej.

NABÓR NA MODERATORA KTÓRY ODBYŁ SIĘ DNIA: 2010-02-23 15:48:22

Mogliście głosować na M a j Kaaa xD i DJBlack.
Z sondy wynikało, że moderatorem tego forum powinna zostać Majka, gdyż miała przewagę głosów. Gratulujemy zatem nowego statusu na naszym forum!

Prosimy Majkę o skontaktowanie się z MissMurder na jej twitterze. Miss niedługo napiszę Ci na PW, jej nazwę i jakoś porozmawiacie co do moderowania na tym forum.

Tak więc, nie przeciągając - każdy z Was zarejestrowanych otrzymał e-mail od Nas z prośbą stawienia się tutaj, DZISIAJ pod tym postem, czy będzie dalej należał do naszego forum...

Prosimy więc KAŻDEGO o napisanie:

Zgadzam się na dalsze uczestniczenie w www.NFShmooze.pun.pl. LUB Nie zgadzam się na dalsze uczestniczenie w www.NFShmooze.pun.pl - jeżeli wybierzecie to drugie, usuniemy Wam konto, nie chcemy aby byli tu użytkownicy, którzy nie korzystają z forum, MAJKO - Ciebie również prosiłabym o potwierdzenie, bo nie mogę skontaktować się na gg od tygodnia! (:


xoxo

Offline

 

#2 2012-01-20 18:04:41

 M a j Kaaa xD

Vip/Moderator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Minęło tyle cholernego* czasu.

Dziękuje bardzo za tą rangę Z pewnością nie zmarnuję jej, wręcz przeciwnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Zgadzam się na dalsze uczestniczenie w www.NFShmooze.pun.pl
ZuZaxD@ mam nowy nr gg, wydawało mi się, że Ci go wysłałam..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heroes-lore.pun.pl www.hollowbleach.pun.pl www.pokemonots.pun.pl www.lotsa.pun.pl www.polskiminecraft.pun.pl