NFShmooze!

Nieoficjalne Forum Shmooze.


#1 2010-01-22 14:27:03

 selena7

Grafik Forum

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 2
Punktów :   

:((( :((( To jest coś związane z hasłem?

Od paru dni gdy się chcę zalogować na Shmooze wyskakuję mi takie coś , nie pamiętam co tam dokładnie pisało ale było coś że nie mogę się zalogować  gdyż jestem już niby na tym Shmooze...
POMOCY!!!!!!!!!!!
Czy to jest związane z hasłem?

Offline

 

#2 2010-01-22 14:39:46

 xXxKoraxXx

Moderator/Vip

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: :((( :((( To jest coś związane z hasłem?

Może to znaczyć że ktoś posiada twoje hasło i aktualnie jest na Shmooze, dla tego nie możesz się zalogować. Lub że nie wylogowałaś się z poprzedniej sesji . Jak już to pewne że ktoś zna twoje hasło zmień je na Pino.pl.
Pozdro

Offline

 

#3 2011-06-22 18:54:52

Fantie

Użytkownik nf.

Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: :((( :((( To jest coś związane z hasłem?

Ja również zgadzam się z Korą, (teraz MrsRight:*). Ale, jeżeli ktoś posiada Twoje hasło, to albo:
- masz słabe hasło, jak np. kot1, pies2 O_O
- lub podałaś komuś hasło, ale jak tak, to dvpy nie zawracaj nikomu, bo jeżeli podałaś, to na własną odpowiedzialność, i nikt nie poradzi na to że istnieję takie coś jak "ludzka głupota".. Oczywiście, piszę jak mogłoby być. Jeżeli nie podawałas, i nie sadzisz, ze ktos zna twoje haslo, to i tak, radze Ci zmienic haslo. Lub no wlasnie, nie wylogowywałaś się z poprzedniej sesji. ;d
To tyle, pozdrawiaam :>

Offline

 

#4 2011-06-22 19:10:01

 DJBlack

Początkujący

Skąd: Warszawa ; P
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 9
Punktów :   -2 
O sobie: Phii...;P
WWW

Re: :((( :((( To jest coś związane z hasłem?

Fantie, ale Ty się łaaaaaaadnie wyrażasz;] Chyba ci dam minus za złe zachowanie ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaworld.pun.pl www.housemd.pun.pl www.kotletzkreta.pun.pl www.prohax.pun.pl www.f1speed.pun.pl